Popcentrum Jacobiberg

Utrechtseweg 310 gebouw H02
6812 AR Arnhem
026-4422106
info@jacobiberg.nl

Routebeschrijving

Google maps leidt je bíjna goed…
Kom je vanaf Arnhem? Neem dan op de allerlaatste rotonde (Business Park) de derde afslag, linksaf dus. Na 50 meter sla je rechtsaf door de poort en je ziet direct ons pand liggen.

 

De navigatie zegt je rechtsaf te gaan op de rotonde, negeer dat en je komt op het fijnste culturele plekje van Arnhem uit. Je kunt voor de deur gratis parkeren en zélfs je elektrische waggie opladen.

STUUR ONS EEN BERICHTJE

ONS TEAM

Stefan Rebergen
Directeur

René Tijssen
Directeur
Algemeen Coördinator
rene@jacobiberg.nl

Geena Diepenbroek
Bands en vrijwilligers
Algemeen Coördinator
geena@jacobiberg.nl

Maaike Schuurs
Project Coördinator
maaike@jacobiberg.nl

Winand van der Velde
Broedplaats
winand@jacobiberg.nl

Guido van Nistelrooij
De Berg
guido@jacobiberg.nl

Shalouw Sophy
De Berg
shalouw@jacobiberg.nl

Sjaak van Haeff
Financiën
sjaak@jacobiberg.nl

Niko Rietveld
Oefenruimtes
niko@jacobiberg.nl

Saskia van Belle
Administratie en popschool
saskia@jacobiberg.nl

popcentrum jacobiberg

Utrechtseweg 310, Arnhem • gebouw H02

0264422106 • info@jacobiberg.nl