Paasconcerten
2012 is goed en wel bezig, dus tijd om aan de slag te gaan met de Paasconcerten!
Dit jaar vinden de Paasconcerten plaats op 7 en 8 april. Bands uit Arnhem en omgeving kunnen zich middels het insschrijfformulier inschrijven.
De inschrijving loopt tot 22 februari.
De Paasconcerten is het oudste festival van Arnhem. De hele geschiedenis kun je terugvinden in het Paasconcertenarchief. Ook dit jaar zal een selectie van beginnende en gevorderde bands uit Arnhem en omgeving het podium betreden.
De Paasconcerten garanderen een bomvolle zaal met super sfeer, veel publiciteit, een complete backline en professioneel geluid. Bands krijgen geen vergoeding of gage voor het optreden tijdens de Paasconcerten.
De Jacobiberg heeft veel contact met andere arnhemse podia en festivals, verzorgt coaching en verhuurt oefenruimtes, dus zelfs als je niet geselecteerd wordt voor de Paasconcerten, is het slim om je in de picture te spelen.
Paasconcerten
You can follow all the replies to this entry through the comments feed.





Ik heb ons net aangemeld voor de paasconcerten, maar ik heb geen mailtje of iets dergelijks ontvangen dat de aanmelding binnen is gekomen.. Krijg ik dat nog?
Hoi Stijn,
Na het invullen van het formulier stond waarschijnlijk de boodschap: “je hebt je ingeschreven voor de paasconcerten” in je beeld, want je inschrijving is goed binnengekomen. Excuses als dit wat onduidelijk was. Nadat de inschrijfperiode is afgelopen worden er pas mails verstuurd met de boodschap of bands geselecteerd zijn.
wat zijn de richtlijnen? mag je alleen eigen nummers spelen of ook covers?
In principe programmeren we geen coverbands, maar daar zijn, indien heel origineel, uitzonderingen op te bedenken. Het is niet erg als de band een of twee covers in z’n repertoire heeft.